Daha ucuzunu bulun...


ucuzurunum.com, halkımızın daha ekonomik alışveriş yapabilmesini sağlamak amacıyla zincir marketlerin ürünlerini kıyaslayan bir sistemdir.

ucuzurunum.com size aşağıdaki hizmetleri ve faydaları sağlar:

- Ürünlerin mağazalardaki fiyatlarını listeleyerek en düşük fiyatı bulmanıza ve böylece tasarruf ederek bütçenizi korumanıza yardımcı olur.

- Tüm mağaza fiyatlarını tek sayfada göstererek sizi mağazalar arasında dolaşma zahmetinden kurtarır ve size zaman kazandırır.

- Ürünleri satın almadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair sizi bilgilendirecek ürün yorumları ile rehberlik hizmeti sağlar.

- Sunduğu detaylı filtreleme seçenekleri sayesinde ihtiyacınız olan doğru ürünleri kolayca bulmanızı sağlar.

ucuzurunum.com, ürünlerin mağazalardaki güncel fiyatlarını, fiyat geçmişlerini, resimlerini, kullanıcı yorumlarını, görebileceğiniz oldukça geniş bir kataloğa sahip online alışveriş rehberinizdir.

ucuzurunum.com’da kullanıcılara sunulan tüm hizmetler ücretsizdir. ucuzurunum.com ürünlerin satışını yapan mağazaları listelemektedir; kesinlikle ve hiç bir şekilde ürün satışı yapmamaktadır. ucuzurunum.com, güvenli, bilinçli ve keyifli alışverişin başlangıç noktasıdır. Almak istediğiniz ürün her ne olursa olsun, satın almadan önce mutlaka ucuzurunum.com’u ziyaret ediniz.


ucuzurunum.com tüketiciler için ücretsiz bir bilgi servisidir. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili satıcıdan alınmalıdır.

ucuzurunum.com’da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı ucuzurunum.com sorumlu tutulamaz. ucuzurunum.com’u kullanmaya devam ettiğinizde tüm koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

ucuzurunum.com’da yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.